drjobs M szakvezet helyettes English

M szakvezet helyettes

صاحب العمل نشط

drjobs

حالة تأهب وظيفة

سيتم تحديثك بأحدث تنبيهات الوظائف عبر البريد الإلكتروني
Valid email field required
أرسل الوظائف
drjobs
أرسل لي وظائف مشابهة
drjobs

موقع الوظيفة drjobs

Re - النرويج

الراتب الشهري drjobs

لم يكشف

drjobs

لم يتم الكشف عن الراتب

الوصف الوظيفي

Kívülr lbelülr l ismered a gyártási folyamatokat Dolgoztál már korábban karbantartási vagy gépbeállítási területen Akkor szuper hírünk van számodra ugyanis a m anyag cs rendszerek gyártásával foglalkozó partnercégünk most M SZAKVEZET HELYETTES pozícióba keresi új munkatársát debreceni telephelyére. Várjuk jelentkezésed ha a fentiek mind igazak rád és úgy érzed készen állsz egy magasabb szintre lépni!

Munkád során ezek a feladatok várnak rád:
  • A termelés közvetlen irányítása helyettesítés esetén (1520 f );
  • A termelés során bekövetkez problémák azonnali észlelése azok elhárítása elháríttatása;
  • A termelés által létrehozott termékek min ségének folyamatos biztosítása;
  • Gépek beállítása kezelése üzemeltetése;
  • Szerszámbeállítások szerszámcserék elvégzése;
  • Munkavédelmi t zvédelmi környezetvédelmi el írások betartatása;
  • Az üzemi berendezések állagának védelme megtartása.
Amiért TE vagy a legjobb ember erre a pozícióra:
  • Rendelkezel középfokú m szaki végzettséggel;
  • Dolgoztál már korábban ipari termel vállalatnál karbantartói területen.
El ny:
  • Ha szereztél már tapasztalatot csoportvezetésben.
Ügyfelünk ajánlata:
  • Motiváló alapbér és m szakpótlék mellett kimagasló cafeteria és mozgóbér is jár;
  • Mindemellé utazási költségtérítést is biztosítanak számodra melyet autóval és tömegközlekedéssel történ bejárás esetén is igényelhetsz;
  • Továbbá dolgozói mobiltelefon program is része a juttatási csomagnak;
  • Nem utolsó sorban pedig tanulási és szakmai fejl dési lehet ség vár itt rád egy támogató és segít kész csapatban.
Egyéb információk:
  • Munkavégzés helye: Debrecen
  • Munkarend: Folyamatos 3 m szak (06:0014:00; 14:0022:00; 22:0006:00)

نوع التوظيف

دوام كامل

نبذة عن الشركة

الإبلاغ عن هذه الوظيفة
إخلاء المسؤولية: د.جوب هو مجرد منصة تربط بين الباحثين عن عمل وأصحاب العمل. ننصح المتقدمين بإجراء بحث مستقل خاص بهم في أوراق اعتماد صاحب العمل المحتمل. نحن نحرص على ألا يتم طلب أي مدفوعات مالية من قبل عملائنا، وبالتالي فإننا ننصح بعدم مشاركة أي معلومات شخصية أو متعلقة بالحسابات المصرفية مع أي طرف ثالث. إذا كنت تشك في وقوع أي احتيال أو سوء تصرف، فيرجى التواصل معنا من خلال تعبئة النموذج الموجود على الصفحة اتصل بنا