drjobs Contabil Sef English

Contabil Sef

صاحب العمل نشط

1 وظيفة شاغرة
drjobs

حالة تأهب وظيفة

سيتم تحديثك بأحدث تنبيهات الوظائف عبر البريد الإلكتروني
Valid email field required
أرسل الوظائف
drjobs
أرسل لي وظائف مشابهة
drjobs

موقع الوظيفة drjobs

Baia Mare - رومانيا

الراتب الشهري drjobs

لم يكشف

drjobs

لم يتم الكشف عن الراتب

عدد الوظائف الشاغرة

الوصف الوظيفي

Responsabilitati:

  • Urmrete respectarea principiilor contabile i ale evalurii patrimoniului;
  • Rspunde de consemnarea corect i la timp n scris n momentul efecturii ei n documente justificative a oricrei operaii care afecteaz patrimoniul societii i de nregistrarea cronologica i sistematic n evidena contabil a documentelor justificative n conformitate cu prevederile legale n vigoare;
  • Particip la ntocmirea lucrrilor de nchidere a exercitiului financiarcontabil la operaiunile de inventariere a patrimoniului urmrind modul de valorificare a rezultatelor inventarierii;
  • Supervizeaz implementarea procedurilor de contabilitate cu ajutorul programului informational;
  • Este consultat de ctre entitile funcionale ale societii n legatur cu problemele referitoare la activitatea serviciului;
  • Avizeaz lucrri pe probleme de contabilitate a stocurilor de urmrire eviden decontri cheltuielivenituri bilan analize de sistem tehnica de calcul;
  • Particip la susinerea i discutarea lucrrilor elaborate n cadrul serviciului;
  • ntocmete aprecieri asupra activitii desfurate de personalul din subordine i propune pentru promovare i stimulare material pe cei mai buni;
  • Reprezinta societatea n cazurile ncredintate prin delegare;
  • Rspunde de eficiena i calitatea lucrrilor executate n cadrul serviciului la termenele stabilite prin reglementari interne sau prin alte acte normative;
  • Rspunde de buna pregtire profesional a salariailor din subordine i propune msuri pentru perfectionarea cunotinelor acestora.

Cerinte:

  • Experienta in domeniu >3 ani;
  • Cunotine MS Office: Outlook Word PPT Excelnivel avansat programe de contabilitate;
  • Studii: Licen n domeniul economicfinanciar;
  • Limba englez nivel mediu (citit scris vorbit);
  • Motivat i orientat spre rezultat;
  • Excelente abiliti de negociere i comunicare;

    نوع التوظيف

    دوام كامل

    نبذة عن الشركة

    الإبلاغ عن هذه الوظيفة
    إخلاء المسؤولية: د.جوب هو مجرد منصة تربط بين الباحثين عن عمل وأصحاب العمل. ننصح المتقدمين بإجراء بحث مستقل خاص بهم في أوراق اعتماد صاحب العمل المحتمل. نحن نحرص على ألا يتم طلب أي مدفوعات مالية من قبل عملائنا، وبالتالي فإننا ننصح بعدم مشاركة أي معلومات شخصية أو متعلقة بالحسابات المصرفية مع أي طرف ثالث. إذا كنت تشك في وقوع أي احتيال أو سوء تصرف، فيرجى التواصل معنا من خلال تعبئة النموذج الموجود على الصفحة اتصل بنا