drjobs Rakt ros - Targoncavezet

Rakt ros - Targoncavezet

صاحب العمل نشط

هذا المنشور غير متاح الآن! ربما يكون قد تم شغل الوظيفة.
drjobs

حالة تأهب وظيفة

سيتم تحديثك بأحدث تنبيهات الوظائف عبر البريد الإلكتروني
Valid email field required
أرسل الوظائف
drjobs
أرسل لي وظائف مشابهة
drjobs

موقع الوظيفة drjobs

Budapest - هنغاريا

الراتب الشهري drjobs

لم يكشف

drjobs

لم يتم الكشف عن الراتب

الوصف الوظيفي

Ha szereztél már tapasztalatot raktárban akkor ne keress tovább! Nagy múltú desszertgyártással foglalkozó partnerünk izgalmas lehet séget kínál számodra Raktáros Targoncavezet pozícióban.

Feladatok:

  • Beérkez áruk tételes átvétele/kiadása átvett áruk ellen rzése
  • Áruk anyagok emelése polcra helyezése és egyéb mozgatása
  • Áruk gazdasági egységeken belüli és kívüli (épületek közti) szállítása
  • Kézi anyagmozgatás
  • H t házi raktáros helyettesítése a szabadsága ideje alatt

Elvárások:

  • Érvényes targonca vizsga (emel villás vezet üléses)
  • Megbízhatóság terhelhet ség rugalmasság

Te vagy az ideális jelölt ha:

  • Hasonló munkakörben szereztél tapasztalat
  • Felhasználói szint számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Excel Word Outlook)

Mit kínál a vállalat

  • Céges mobiltelefon
  • Versenyképes jövedelem
  • Egy m szakos hétf t l péntekig tartó munkarend
  • Bejelentett teljes 8 órás munkaid s munkaviszony
  • Túlórák 150%os kifizetése
  • Kedvezményes dolgozói termékvásárlási lehet ség
  • Stabil megbízható vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehet ség
Egyéb információk:
  • Munkavégzés helye: Csepel

نوع التوظيف

دوام كامل

نبذة عن الشركة

الإبلاغ عن هذه الوظيفة
إخلاء المسؤولية: د.جوب هو مجرد منصة تربط بين الباحثين عن عمل وأصحاب العمل. ننصح المتقدمين بإجراء بحث مستقل خاص بهم في أوراق اعتماد صاحب العمل المحتمل. نحن نحرص على ألا يتم طلب أي مدفوعات مالية من قبل عملائنا، وبالتالي فإننا ننصح بعدم مشاركة أي معلومات شخصية أو متعلقة بالحسابات المصرفية مع أي طرف ثالث. إذا كنت تشك في وقوع أي احتيال أو سوء تصرف، فيرجى التواصل معنا من خلال تعبئة النموذج الموجود على الصفحة اتصل بنا